• Detail firmy

VIVA spol. s. r. o.

Základní popis

Nabízíme kompletní dodávku kamenných výrobků z přírodního i umělého kamene, včetně jejich montáže. Repase, broušení a chemické čištění dlažeb a schodů

Adresa

Radlická 96
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46357751

Výrobky, činnosti

Kamenictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 556 919
Mobil: +420 602 471 025
Fax: +420 251 550 098
E-mail: info@viva-kamenictvi.com
WWW: www.viva-kamenictvi.com

Kontaktní osoba

Miroslav Viktora - Jednatel

Pobočky

VIVA spol. s r. o. - kamenické práce
Hudčice 106
262 72 Březnice

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

AXIOM REAL, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na odstraňování graffiti, sprejů a barev, mytí fasád, čištění povrchů, hliníku, ochranné antigraffiti nátěry, antikorozní úpravy a nátěry. Prodáváme čistící výrobky na dřevo a kovy, fungicidní prostředky a další. Provádíme tryskání a pískování.

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.

KM Služby

Specializací firmy jsou renovace, sanace, čištění a ochranné nátěry fasád. Renovujeme panelové domy, zateplujeme fasády i ploché střechy, provádíme stavebně montážní práce výškovou technikou. V rámci výškových prací zajišťujeme mytí prosklených fasád, oken a žaluzií. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky a jsme pojištění proti případných škodám. Působíme po celé ČR. Neváhejte nás kontaktovat!