• Detail firmy

KOPTEX NOVA s.r.o.

Základní popis

Zajistíme realizaci projektu, montáž krbové obestavby, připojení horkovzdušného systému vytápění včetně posouzení vhodnosti komínu a jeho revize.

Adresa

náměstí T.G. Masaryka 24
734 01 Karviná

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  22978097
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  5
Roční obrat:  2000000

Výrobky, činnosti

Kominické práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 343 150
WWW: www.koptexnova.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Luděk Tošenovjan

Zajišťujeme rekonstrukce, dodávku a montáž střešních světlíků. Dodáváme bodové, sedlové, obloukové a shedové světlíky. Rekonstruujeme opláštění výrobních hal, prosklené stěny a střešní konstrukce průmyslových objektů. Soustředíme se na Moravskoslezský kraj a okolí.

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.

Zdeněk Šopík, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na tepelné a zvukové izolace. Provádíme technické a průmyslové izolace kotelen, výměníkových stanic, potrubí horkovodů a parovodů, protipožární izolace, izolace proti rosení (včetně oplechování). Další naší činností je klempířství a rekonstrukce střech. Disponujeme pracovní plošinou s dosahem 20 m, kterou pronajímáme a zajišťujeme rovněž kontejnerovou přepravu.