• Detail firmy

Kurka Vladimír

Základní popis

Výroba součástí strojů, technologických zařízení, dopravních a montážních linek za použití konvenčních metod kovoobrábění i technologií CNC.

Adresa

Selmice 14
533 12 Chvaletice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64818250
DIČ:  CZ6510101202
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  2

Výrobky, činnosti

Kovoobrábění na zakázku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 932 256
Mobil: +420 777 333 964
E-mail: josef.kurka@kovovyroba-pardubice.cz
E-mail: kovovyrobavk@kovovyroba-pardubice.cz
E-mail: vladimir.kurka@kovovyroba-pardubice.cz
WWW: www.kovovyroba-pardubice.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Kurka - Majitel

Další firmy v oboru

Kvasník - Vecek spol. s r.o.

Naše společnost se zaměřuje především na kovoobrábění a jemné zámečnictví. Specializujeme na obrábění přesných drobných součástí v malosériích pro elektrotechnický a mikrovlnný obor. Zakázky realizujeme buď dle výkresové dokumentace dodané zákazníkem nebo si výkresovou a technologickou dokumentaci zpracujeme sami dle předloženého vzorku. Umíme zajistit dodavatelský návrh a vývoj mikrovlnných dílů.

KOWEB s.r.o.

Nabízíme výrobu ocelových konstrukcí, výrobních a skladovacích hal, schodišť, částí zemědělských strojů, zásobníků sypkých hmot a lávek. Poskytujeme profesionální služby v oblasti zámečnické výroby. Provádíme řezání, ohýbání - řezání plazmou 1-25mm, řezání kyslíkem do 10mm, ohýbání ohraňovacím lisem 10mm; 3000mm, frézování, soustružení, skružování profilů.

Václav Vorlíček

Činnost firmy je zaměřena na montáže sádrokartonu, realizace minerálních podhledů a půdní vestavby. Provádíme rovněž zámečnické práce.