• Detail firmy

KVERNELAND GROUP CZECH, spol. s r.o.

Základní popis

Prodej, servis a bazar zemědělské závěsné techniky pro přípravu půdy, setí, ochranu i výživu rostlin či sklízení pícnin.

Adresa

Košťálkova 1527
266 01 Beroun

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65410025
DIČ:  CZ65410025
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  23

Výrobky, činnosti

Pluhy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 636 766
Mobil: +420 602 235 501
Mobil: +420 602 235 501
E-mail: jiri.zelenka@kverneland.com
WWW: www.kvernelandgroup.cz

Kontaktní osoba

Hynek Zíka - Ředitel

ing. Jiří Zikmund - Jednatel

Další firmy v oboru

František Sirotek

Nabízíme služby v oblasti prodeje, servisu a pronájmu mycí, úklidové a čistící techniky renomovaných výrobců. V našem sortimentu jsou Vám k dispozici vysokotlaké čističe, mycí boxy a mycí linky, průmyslové vysavače, čističe koberců, zametací stroje, profesionální a nano autokosmetika, odvlhčovače vzduchu, parní čističe apod. Ke všem strojům dodáváme nejrůznější volitelné příslušenství.

VISBETO, s.r.o.

Dodáváme vibrační techniku, zavážecí vozy a další zařízení pro stavebnictví. Jsme přímým výrobcem a dodavatelem. Kromě toho našim zákazníkům nabízíme zakázkovou výrobu v oborech zámečnictví a sváření.

FERRO OK s.r.o.

Naší specializací je výroba, prodej, montáže a servis nejrůznějších jeřábů a zdvihacích zařízení. Nabízíme mostové, portálové, otočné, dílenské jeřáby a jeřábové dráhy. Zabýváme se realizací ocelových konstrukcí stavebních a technologických. Zajišťujeme servis a revize jeřábů, kompletní montáže a rekonstrukce jeřábů. Dodáváme náhradní díly a jeřábové komponenty od renomovaných výrobců.