• Detail firmy

Skolka Vladislav

Základní popis

Zhotovujeme starožitné kuchyně a ornamenty, plošné matování skla, výzdobu zrcadel a skleněných stěn. Dále provádíme plastické a stínované pískování.

Adresa

Veská 6
317 06 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49785575
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výroba z kamene

Kontaktní údaje

Telefon: +420 604 543 880
Telefon: +420 377 245 955
E-mail: dasko.skolka@seznam.cz
WWW: sweb.cz/dasko.skolka

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SUTNAR & RAPPL s.r.o.

Naše společnost se věnuje výrobě zboží z kamene. Jsme kamenická firma, která vznikla v roce 1993. Našim klientům nabízíme interiérové a stavební prvky, pracovní desky na kuchyňské linky, pomníky a pomníkové díly, sekání a zlacení/stříbření nápisů a ornamentů. Vyrábíme z přírodního kamene a konglomerovaného kamene Technistone. Jsme autorizovaným distributorem pro Plzeňský kraj. Navštivte nás.

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

KÁMEN design, s.r.o.

Specializujeme se na zpracování přírodního kamene. Dovážíme žulu, mramor, pískovec a onyx. Vyrábíme žulové kuchyňské desky, koupelnové desky, parapety, dlažby různých formátů, obklady stěn interiérů i exteriérů. Provádíme opravy, renovace a broušení podlah.