• Detail firmy

BNK, a.s.

Základní popis

BNK,a.s. Nabízí vybavení bytů či domů od podlahy přes nábytek až po malby stěn a stropů a to včetně osvětlení,dekoračních předmětů a ostatních doplňků.

Adresa

Volyňská 189
386 01 Strakonice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26025639
DIČ:  CZ26025639
Rok založení:  1991
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Velkoobchod podlahových krytin

Nabízíme široký výběr materiálu pro podlaháře za velkoobchodní ceny.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 383 323 061
Telefon: 383 328 493
Fax: +420 383 322 669
E-mail: bnk@bnk-as.cz
WWW: www.bnk-as.cz
Další firmy v oboru

ŠVEC KAREL - Truhlářství

Zabýváme se truhlářskou výrobou na míru. Specializujeme se především na výrobu z masivu. Naším hlavním výrobním programem jsou masivní a kombinovaná schodiště. Dále vyrábíme dveře interiérové i vchodové, vrata, brány, zábradlí, terasy, balkony, lodžie, pergoly, altány, zahradní domky, nábytek. Používáme běžné i exotické dřevo. Pracujeme rovněž s dýhou a LTD materiálem. Garance 100% spokojenosti!

K.S.M.M. s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou reklamních tužek a pastelek. Vyrábíme barevně nebo černě probarvené tužky - s kamínkem Swarovski, s gumotypem, s máčením nebo s tiskem. Dále nabízíme tesařské tužky, které mají oválný tvar a speciální tuhy, samozřejmostí jsou obyčejné tužky v různě barevném provedení.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.