• Detail firmy

Martínek keramika s. r. o.

Základní popis

Nabízíme Vám kompletní řešení balkonů, teras,zateplovaných teras, bazenu, keramiských schodišťvnitřních i venkovních. Vše včetně izolace DITRA. Velký výběr kvalitní keramické dlažby a keramických profilu (schodovky, okapnice,fasádní obklad)

Adresa

Zahradní 173/2a
326 00 Božkov

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26322757

Výrobky, činnosti

Obkládačky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 376 513 372
E-mail: martinek@martinek.cz
WWW: www.martinek.cz

Kontaktní osoba

Josef Martínek - Prokurista

Telefon: +420 602 267 747
E-mail: martinek@martinek.cz

Petra Lehká - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Bohumil Novohradský - STAVITEL

Specializací společnosti je výstavba komunikací a zpevněných ploch, kanalizací a vodovodů, vodních nádrží a ČOV. Realizujeme rovněž základy pro RD a oplocení. Provádíme zemní práce včetně terénních úprav, demolice a v neposlední řadě zajišťujeme i prodej a dovoz stavebních materiálů. Našim zákazníkům garantujeme kvalitně odvedenou práci, dodržení dohodnutých termínů a korektní jednání.

NOVABET, SE

Činnost naší společnosti je zaměřena na prodej písku a kvalitního kameniva, jak lomového, tak i těženého. Písek a kamenivo dodáváme v různých frakcích, včetně dopravy. Zajišťujeme rovněž výrobu a dodávky betonu. Součásti poskytovaných služeb je poradenství v oblasti betonové technologie a kameniva. Pro více informací navštivte naše webové stránky, kde naleznete i naše nejvýznamnější klienty.

ZERET s.r.o.

Specializujeme se na prodej tuhých paliv, biopaliv, betonových písků, štěrků, drtí a mulčovací kůry. Dále zajišťujeme kontejnerovou dopravu.