• Detail firmy

Martínek keramika s. r. o.

Základní popis

Nabízíme Vám kompletní řešení balkonů, teras,zateplovaných teras, bazenu, keramiských schodišťvnitřních i venkovních. Vše včetně izolace DITRA. Velký výběr kvalitní keramické dlažby a keramických profilu (schodovky, okapnice,fasádní obklad)

Adresa

Zahradní 173/2a
326 00 Božkov

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26322757

Výrobky, činnosti

Obkládačky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 376 513 372
E-mail: martinek@martinek.cz
WWW: www.martinek.cz

Kontaktní osoba

Josef Martínek - Prokurista

Telefon: +420 602 267 747
E-mail: martinek@martinek.cz

Petra Lehká - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HT TRUCK s.r.o.

Poskytujeme profesionální služby v oblasti silniční nákladní dopravy na území EU i ostatních států Evropy, včetně vnitrostátní dopravy. Naší činností je sklápěčková přeprava sypkých materiálů, přeprava strojů a zařízení a kamionová doprava nad 20 000 kg. Provádíme i servis nákladních vozidel, pneuservis, prodej ND. Jako stále se rozvíjející firma nabízíme nově i zemní práce a prodej kameniva.

MONTGIPS

Dodáváme lamelové plastové fasádní systémy a zvukově izolační desky Wolf pro odhlučnění stěn. Realizujeme protipožární nástřiky pro ocelové a betonové konstrukce i aplikace foukaných izolací. Zaměřujeme se na montáže sádrokartonů a montáže plastových fasádních systémů.

SUTNAR & RAPPL s.r.o.

Naše společnost se věnuje výrobě zboží z kamene. Jsme kamenická firma, která vznikla v roce 1993. Našim klientům nabízíme interiérové a stavební prvky, pracovní desky na kuchyňské linky, pomníky a pomníkové díly, sekání a zlacení/stříbření nápisů a ornamentů. Vyrábíme z přírodního kamene a konglomerovaného kamene Technistone. Jsme autorizovaným distributorem pro Plzeňský kraj. Navštivte nás.