• Detail firmy

TRUHLÁŘSTVÍ - KIŠA IVO

Základní popis

Zakázková výroba z masívu, kaslíková okna, eurookna, vchodové a vstupní dveře, eurodveře, interiérové dveře, obložkové dveře, dřevěné stupně, schodiště, zábradlí, nábytek interiérový i zahradní, kuchyně, dětské pokoje, kanceláře, restaurace....

Adresa

Dětmarovice 1108
735 71 Dětmarovice

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42019117
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  6

Výrobky, činnosti

Nábytek na zakázku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 550 064
Mobil: +420 602 727 020
E-mail: ervinecek@post.cz
WWW: uninet.cz/truhlarstvi
Další firmy v oboru

Milan Šindler - stolařství

Společnost pana Šindlera se zabývá dřevařskou výrobou na zakázku. Vše vyrábí dle požadavku svých zákazníku. Nabízí Vám výrobu dřevěných-samonosných schodišť, případně v kombinaci se sklem a kovem, obkladů betonových schodišť, nábytku ze dřeva, ekologického nábytku do dětských pokojů, vestavěného nábytku, kuchyňských linek a dalších. Zajišťuje také počítačové vizualizace.

KOS - PO Ostrava, s. r. o.

Zabýváme se výrobou, dodávkami a montážemi protipožárních dřevěných i ocelových požárních dveří a stěn. Nabízíme protipožární dveře kazetové, protipožární dveře prosklené, protipožární dveře ocelové, protipožární ocelová dvířka, protipožární prosklené stěny, protipožární ocelové stěny, protipožární ucpávky, dřevěné prosklené stěny, ocelové prosklené stěny a samozavírače.

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.