• Detail firmy

KAMENICTVÍ BETTRASO - NOVÁK JIŘÍ

Základní popis

Výroba pomníků z přírodního kamene i z terasa, parapetů, schodů, obkladů krbů. Sekání a zlacení písma. Opravy a čištění pomníků. Výroba žulových desek do kuchyní a koupelen.

Adresa

Volšovská 968/9
342 01 Sušice

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49169173

Výrobky, činnosti

Kamenictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 376 522 203
E-mail: novak.bettraso@worldonline.cz

Kontaktní osoba

Jiří Novák - Majitel

Mobil: +420 736 480 694

Miroslava Nováková

Mobil: +420 736 480 692

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SUTNAR & RAPPL s.r.o.

Naše společnost se věnuje výrobě zboží z kamene. Jsme kamenická firma, která vznikla v roce 1993. Našim klientům nabízíme interiérové a stavební prvky, pracovní desky na kuchyňské linky, pomníky a pomníkové díly, sekání a zlacení/stříbření nápisů a ornamentů. Vyrábíme z přírodního kamene a konglomerovaného kamene Technistone. Jsme autorizovaným distributorem pro Plzeňský kraj. Navštivte nás.

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

PRAGAKOM, spol. s r.o.

Dodáváme výrobky z polypropylenu - plastové kontejnery pro medicinální a jiný škodlivý odpad, kancelářské potřeby, obaly a další. Dovážíme produkty z přírodního kamene. Distribuujeme přírodní kosmetiku. Výroba kancelářských potřeb z komůrkového polypropylenu. Výroba tvarových obalů z polypropylenu. Zajišťujeme výrobu dvoučlánkových kontejnerů typu 303 G.