• Detail firmy

Josef Kopřiva RACIO s.r.o. - technologické čištění

Základní popis

PROVÁDÍME Čištění nádrží, jímek, lapolů, cisteren, kontejnerů, myček, tukových jímek, septiků a ostatních nádrží znečištěných usazeninami, kaly i látkami nebezpečného charakteru Čištění a monitoring kanalizace o průměru 100 - 800 cm - tlakovou vodou

Adresa

Areál Keramost, a.s. 51 - Chanov
435 21 Obrnice

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27947467

Výrobky, činnosti

Technologické čištění

Kontaktní údaje

Telefon: +420 476 118 052
Fax: +420 476 118 082
E-mail: kopriva@odpadyracio.cz
WWW: www.odpadyracio.cz

Kontaktní osoba

Josef Kopřiva - Jednatel

Bc. Jan Kopřiva - Obchodní ředitel

Mobil: +420 775 562 805
Další firmy v oboru

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

PRŮMSTAV ŠTĚTÍ, a.s.

Provádíme veškeré stavební práce pro průmyslové stavby, pro stavby občanské vybavenosti i pro bydlení. Vyrábíme beton. Zajišťujeme tesařské, zámečnické a železářské práce. Působíme v regionech Litoměřice a Mělník.

Projekční kancelář Polerecký, spol. s r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci staveb, provádíme autorský a technický dozor na stavbách. Klienti mohou vybírat z typových projektů rodinných domů nebo zabezpečíme individuální projekty zcela dle jejich přání a požadavků.