• Detail firmy

KODRESTA, spol. s r.o.

Základní popis

Lisovací nástroje, kontrolní a svařovací přípravky, ohraňování, střihání, lisování plechu/výlisky. Svařování nerez, hliník, zámečnická výroba. Nabízíme soustružení a obrábění na konvenčních strojích.

Adresa

Nádražní 287
338 05 Mýto

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00518735

Výrobky, činnosti

Kovovýroba, zakázkové práce:

-lisování, plechařské prací, konvenčního obrábění a svařování, svařování neželezných kovů a nerezu metodami TIG a MIG.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 750 100
Fax: +420 371 750 099
E-mail: info@kodresta.cz
WWW: www.kodresta.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Šťastný - Jednatel

Mobil: +420 602 466 232
Další firmy v oboru

KOVOVÝROBA FEJSAL

Zabýváme se svařováním ocelových, nerezových a hliníkových konstrukcí a obráběním na CNC i klasických strojích. Naše výrobky nachází využití v různých odvětvích průmyslu, především v energetice a strojírenství, ale i v stavebnictví, vyrábíme např. stavební dílce na balkony. Zakázky realizujeme buď dle dokumentace zákazníka, nebo zajistíme projekt na klíč ve spolupráci s projekční kanceláří.

ZÁMEČNICTVÍ Metlička a Zajíc, s.r.o.

Specializací firmy je konstrukční výroba pro zemědělství a stavebnictví. Provádíme zámečnické a klempířské práce, zabýváme se rovněž uměleckým kovářstvím. Vyrábíme ocelové konstrukce, vrata, brány, ploty, mříže, schody, zábradlí, gitterboxy a jiné zámečnické produkty dle požadavku zákazníka. Garantujeme vysokou kvalitu, dodržení sjednaných termínů a příznivé ceny. Na trhu působíme od roku 2000.

NIKOL - Kovovýroba a zámečnictví

Vyrábíme a montujeme sekční rolovací vrata FRAMI, vjezdové brány, garážová vrata, průmyslová vrata, závory firem Tousek Rakousko, Life, Digital Life, Trido. Provádíme zakázkové práce v oboru kovovýroba.