• Detail firmy

SOFIA TRANS-SERVIS, s.r.o.

Základní popis

Provádíme opravy nákladních automobilů. Připravujeme vozidla na technické kontroly, po dohodě zajistíme i provedení technické kontroly. Nově otevřen autorizovaný servis vozidel DAF. Spedice, pneuservis, autodooprava, měření emisí dieselových motorů.

Adresa

Masarykova 523
344 01 Domažlice

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47717092
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  27

Výrobky, činnosti

Měření emisí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 379 724 422
Telefon: +420 379 722 130
E-mail: sofiatrans@sofiatrans.cz
WWW: www.sofiatrans.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Sokol - Majitel

Mobil: +420 602 416 155
Další firmy v oboru

VEGA TRUCKS s.r.o.

Zabýváme se servisem a pozáručním servisem nákladních automobilů a návěsů, prodáváme náhradní díly a doplňky. Měříme geometrii nákladních vozidel laserovým přístrojem. Nabízíme karosářské a lakýrnické práce. Dále vykupujeme a prodáváme nákladní vozy, tahače, vleky, dodávky a návěsy.

C + V INSTALATÉRSKÉ PRÁCE s.r.o.

Poskytujeme veškeré služby v oblasti voda-topení-plyn-kanalizace včetně zajištění havarijního servisu. Provádíme montáž, opravy a revize vyhrazených plynových zařízení. Provozujeme specializovaný maloobchod a velkoobchod.

Milan Pangerl - LPG Plzeň

Naše firma zajišťuje přestavby vozidel na LPG v Plzni. Realizujeme montáže kvalitních a ověřených zařízení LPG pro veškeré typy benzínových vozidel. Služby poskytujeme včetně servisu, revizí a výměny LPG nádrží. Provádíme také běžné opravy automobilů, měníme olej, brzdy atd. Dodáváme náhradní díly za výhodné ceny. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací včetně ceníku přestaveb.