• Detail firmy

LUKO servis, pol. s r.o.

Základní popis

Celní deklarace. Rehabilitační zařízení, ortopedické pomůcky a potřeby. Maloobchodní i velkoobchodní prodej hudebních nástrojů. Nabídka kytarových komponentů a doplňků pro bicí nástroje, flétny, harmoniky a kytary. Výhradní distributor znač. Schaller

Adresa

Velká Hleďsebe - Malá Hleďsebe 1
353 01 Malá Hleďsebe

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25229168
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  1

Výrobky, činnosti

Hudební nástroje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 374 798 089
Telefon: +420 354 620 306
E-mail: obchod@schaller-electronic.cz
E-mail: kontakt@hudebni-nastroje-luko.cz
E-mail: luko.servis@email.cz
WWW: www.schaller-electronic.cz  
WWW: www.hudebni-nastroje-luko.cz

Kontaktní osoba

Iveta Špaltová - Marketingový ředitel, Manažer projektu

Telefon: +420 374 794 171
Mobil: +420 734 230 154
Skype: spaive
Další firmy v oboru

LIPEAN s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti spedice. Zajišťujeme mezinárodní silniční dopravu od 1 palety do 25 tun (33 palet) a vnitrostátní silniční dopravu od 2 kg. Specializujeme se na export a import zboží do Beneluxu, Francie, Německa a Švýcarska. Zboží na paletových autech přepravujeme po celé EU. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

MARTIN SOMOL

Nabízíme kompletní paletový servis. Zajišťujeme výrobu dřevěných obalů, beden, podlážek, atypických palet a EURO palet. Provádíme také opravy palet. Dále poskytujeme pronájem skladových prostor, výrobních hal a odstavných ploch. Provádíme zemní práce.

O.K. Trans Praha spol. s r.o.

Realizujeme mezinárodní a vnitrostátní přepravní služby i logistický a spediční servis. Zajišťujeme mezinárodní přepravu zboží v rámci celé Evropy a zemí mimo EU. Zabezpečujeme služby logistiky na míru včetně uskladňování zboží, vedení skladové evidence a distribuce zboží až k odběrateli. Poskytujeme pronájem skladovacích prostor o velikosti 10 000 m2. Nabízíme řešení celní deklarace.