• Detail firmy

Kališ a Krátkoruký s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na výstavbu a rekonstrukci bytových komplexů, obchodů, hotelů, restaurací a luxusních rodinných domů. Provádíme veškeré stavební práce včetně speciálních dodávek a montáží.

Adresa

Muchova 233/1
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00270784
DIČ:  CZ00270784

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 323 937
Fax: +420 224 320 696
E-mail: info@vystavby.cz
E-mail: info@kalis-kratkoruky.cz
WWW: www.vystavby.cz/
WWW: www.kalis-kratkoruky.c...

Kontaktní osoba

Jakub Kališ - Jednatel

Aleš Krátkoruký - Jednatel

Ing. Jakub Kališ - Jednatel

Telefon: +420 224 323 937
E-mail: info@vystavby.cz
Další firmy v oboru

SIN spol. s r.o.

Specializujeme se na inženýrskou, projektovou i realizační činnost v investiční výstavbě včetně činnosti BOZP. Nabízíme služby inženýringu a projektování ve stavebnictví, provádění staveb a také investiční činnosti ve stavebnictví. Realizujeme kompletní stavby na klíč.

DEMETRIUS INVEST s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů a bytů v Praze a přilehlém okolí. Provádíme realizaci a zateplování fasád, zpevněných ploch, výstavbou komunikací z betonových dlažeb. Pracujeme s kvalitními materiály a máme dlouholeté zkušenosti.

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.