• Detail firmy

HT Floor, s.r.o.

Základní popis

Realizujeme podlahy z betonu, cementové i epoxidové stěrky včetně anhydritových potěrů v průmyslových halách a administrativních objektech.

Adresa

Dobrovského 675/4
641 00 Brno - Žebětín

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25576691
DIČ:  CZ25576691
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  70

Výrobky, činnosti

Průmyslové podlahy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 546 422 611
E-mail: smola@htsteel.cz
WWW: www.htfloor.cz

Kontaktní osoba

Smola

Ing. Ivan Koller

ing. Petr Hromek - Jednatel

Další firmy v oboru

CORD - kabelové topné systémy, s.r.o.

Specializujeme se na elektrické podlahové topení, solární termické systémy, kabelové topné systémy a výškové práce. Zajišťujeme ochranu před zamrzáním okapů a žlabů, ochranu venkovních ploch před náledím a ochranu potrubí před zamrzáním. Záleží nám na Vaší spokojenosti, vyjdeme Vám vstříc. Kontaktujte nás. Těšíme se na Vás.

Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o.

Naše společnost Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o. se specializuje na systémy denního prosvětlení, systémy větrání, systémy požárního odvětrání a požární bezpečnosti staveb. Vyrábíme vlastní produkty a dodáváme kompletní projekty požárního odvětrání budov.

T E V O X spol. s r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti voda - topení - plyn. Zabýváme se rovněž stavební činností. Zajišťujeme montáže výměníkových a předávacích stanic, vzduchotechniky a chlazení. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky různých profesí, pro veškeré činnosti, které provádíme. Záruka na námi provedené práce je od 24 do 60 měsíců, po celou dobu zajišťujeme servis do 24 hod. od nahlášení závady.