• Detail firmy

1. Žďárská plynařská a vodařská, a.s.

Základní popis

Poskytujeme služby v oblasti inženýrských a dopravních staveb.

Adresa

Beranových 698
199 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25531328

Výrobky, činnosti

Dopravní stavby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 566 623 798
E-mail: 1zpv@1zpv.cz
WWW: www.1zpv.cz

Kontaktní osoba

Daniel Havránek - Předseda představenstva

Mobil: +420 603 102 672

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ELKAP, s.r.o.

Zabýváme se komplexní výstavbou chlazených skladů, skladů s řízenou atmosférou ULO a také mrazíren. Dodáváme generátory ozónu, generátory dusíku, třídící linky na ovoce a zeleninu, absorbéry CO2, přenosné analyzátory plynu, bezpečnostní mechanické klapky, kompenzační vaky a mnoho dalšího. Zaměřujeme se také na výrobu rozváděčů nízkého střídavého napětí.

BELAVITA EU s.r.o.

Věnujeme se návrhu a realizaci dřevěných domů, srubů, finských dřevěných domů. Prodáváme stavební řezivo, dřevěné hranoly, fošny, trámy a další. Specializujeme se na dřevěné besídky, grilovací sruby nebo finské sauny. V nabídce nechybí ani nízkoenergetická dřevěná okna a dveře, střešní krytina z přírodní břidlice, rákosu a další.

FRNKOSTAV CZ, s.r.o.

Nabízíme komplexní stavební a projekční činnost. Zajišťujeme výstavbu železobetonových monolitických konstrukcí a staveb, výstavbu a rekonstrukci bytových a rodinných domů, kompletní zednické práce, pokládku dlažeb a obkladů, stavbu a montáž krovů či rekonstrukce bytových jader. Věnujeme se také kompletní realizace fasád a zateplení budov.