• Detail firmy

1. VAPKA s.r.o.

Základní popis

Vysokotlaké čističe NILFISK, KARCHER, vysavače NILFISK, podlahové mycí stroje, zametací stroje, čistící prostředky, příslušenství.

Adresa

Rolnická 279/74
747 05 Opava - Kateřinky

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28602170
DIČ:  CZ28602170

Výrobky, činnosti

Čistící systémy

Prodej čistící systémy Nilfisk,Nilfisk-ALTO,Wap,Vapka,Nilfisk-CFM,Comet,Viper, Karcher,Soteco,Fimap,Kranzle. Vysokotlaký čistič, mycí stroje,vysavače.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 611 323
Mobil: +420 606 707 042
E-mail: opava@vapka.cz
WWW: www.vapka.cz
WWW: www.vapka.com

Kontaktní osoba

STANISLAV UHER - Jednatel

Mobil: +420 606 707 042
Další firmy v oboru

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

Jaroslav Kindl - ANTIK

Zabýváme se výkupem a prodejem starožitností, mincí, investičního zlata nebo nemovitostí. Poskytujeme také odborné odhady. Zajišťujeme prodej a výkup stavebních či úklidových strojů a jejich pronájem. Nabízíme služby v oblasti vymáhání pohledávek.

GreenClean s.r.o.

Specializujeme se na poskytování úklidových služeb pro firmy, kanceláře, administrativní prostory či společné vnitřní i venkovní prostory. Nabízíme jednorázové generální úklidy, pravidelné generální úklidy či standardní pravidelné úklidy dle rozsahu, který určí klient. Zajišťujeme ekologické provozní služby a environmentální poradenství. Dodáváme ekologické mycí a čistící prostředky.