• Detail firmy

1. solární ck s.r.o.

Základní popis

Výstavba fotovoltaických slunečních elektráren a solárních parků na klíč, poradenství, administrativa, montáž, revize, údržba, servis. Instalujeme solární panely na rodinné domy, průmyslové objekty, volné pozemky. Prodáváme solární komponenty.

Adresa

Latrán 149
381 01 Český Krumlov

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28113292

Výrobky, činnosti

solární energie

Výstavba fotovoltaických slunečních elektráren a solárních parků na klíč, poradenství, administrativa, montáž, revize, údržba, servis

Kontaktní údaje

E-mail: info@1solarnick.cz
WWW: www.1solarnick.cz

Kontaktní osoba

Jan Palma - Jednatel

Mobil: +420 606 849 061
Další firmy v oboru

Zdeněk Kučera - zateplování fasád

Provádíme stavební a zednické práce po celé České republice. Zaměřujeme se zejména na zateplení fasád, nátěry fasád a šlechtěné omítky. Montujeme kvalitní sádrokartonové systémy. Jsme zapojeni do programu "Nová zelená úsporám". Více informací naleznete naleznete na našich webových stránkách.

Stavební firma aBM s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých stavebních prací. Zajišťujeme celkové nebo dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasádní práce, pokládku zámkové dlažby a obkladů, pokrývačské, tesařské a betonářské práce. Provedeme odvoz suti a odpadu. Zaměřujeme se na projektové a rozpočtové práce.

PROINSTAL s.r.o.

Provádíme veškeré vodoinstalatérské a topenářské práce. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti ústředního vytápění pro bytové, občanské i průmyslové stavby. Zabýváme se rovněž solárním vytápěním. Dodáváme topně systémy, tepelná čerpadla, vodoinstalaci.