• Detail firmy

1. projekční CZ s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se projekční činností ve výstavbě v oboru pozemních staveb či elektro. Zajišťujeme zkoušky dle Vyhlášky 50/78 Sb. a energetické štítky budov.

Adresa

Národní 981/17
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28544412

Výrobky, činnosti

Projektování

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 199 167
E-mail: kulkaj@seznam.cz
WWW: www.1projekcni.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Kulka - Jednatel

Další firmy v oboru

CZ Teplo s.r.o.

Zabýváme se realizacemi a rekonstrukcemi topných systémů a tepelných zdrojů. Kompletně realizujeme kotelny a zajišťujeme montáže ústředního topení. Vyrábíme výměníkové stanice, směšovací stanice, potrubní rozvody, tepelná čerpadla a příslušenství.

Wiesner-Hager Project s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí kvalitního nábytku do komerčních prostor. Dodáváme pracovní a barové židle, jak v dřevěném, tak i kovovém provedení. Dále nabízíme široký sortiment sklopných, mobilních a flexibilních stolů. Zajišťujeme rovněž návrhy interiérů - Vaši kancelář či provozovnu vybavíme nábytkem dle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!

ASTRA Lighting s.r.o.

Nabízíme svítidla a osvětlovací systémy pro interiéry a exteriéry. Realizujeme projekty osvětlení, poskytujeme světelně technické výpočty, zpracujeme návrhy řídicího systému osvětlení, vizualizaci osvětlovaných prostorů či měření umělého osvětlení.