• Detail firmy

1. Press Real Group, spol. s r.o.

Základní popis

Firma je nezávislé vydavatelství, které působí na trhu již od roku 2005. V současné době patří do vydavatelské skupiny 6 titulů, které jsou cíleny na obory: hotelnictví, pohostinství, cestovní ruch, módní branži, retail, seniory a na politiku.

Adresa

U lip 100
155 31 Praha 5 - Lipence

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28459971

Výrobky, činnosti

Vydavatelství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 219 241
E-mail: produkce@svetobchodu.cz
WWW: www.svetobchodu.cz
WWW: www.1prg.cz

Kontaktní osoba

Michal Dušek - Jednatel

Pobočky

Jaroslava Chudá
U lip č.p. 100
155 31 Praha 5 - Lipence

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

BOREMI invest, a.s.

BOREMI invest, a.s. je vydavatelství tištěných časopisů pro aktivní volný čas. Zajišťujeme předplatné časopisu RUN, Puls, Outdoor a Men´s Life. Provozujeme www.epuls.cz, www.fitstyl.cz, www.ioutdoor.cz, www.run-magazine.cz. Zajišťujeme plošnou inzerci, tematicky umístěnou inzerci, tvorbu PR článků, inzerce v tištěných časopisech a na online portálech a také pravdivé a poutavé recenzování vybavení.

IBS motorpress s.r.o.

Vydavatelství IBS motorpress se specializuje na vydávání odborného časopisu Autoservis, Oldtimer a Motorsport-Ing. Oslovuje profesionály v různých oblastech souvisejících s automobily. Přinášíme Vám také služby našeho firemního servisu a služby na odhady a posouzení vozidel.

DIREKTA GROUP s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím k dotacím z fondů EU, včetně rozesílání informačních e-mailů o dotacích. Poskytujeme poradenství firmám, obcím či městům. Zpracováváme analýzy k optimalizaci firemních výdajů. Vydáváme odborné katalogy pro energetiku a průmysl. V neposlední řade zajišťujeme prodej pomůcek první pomoci, nabízíme: lékárničky, dlahy, nosítka, resuscitační batohy a jiný zdravotnický materiál.