• Detail firmy

1. Istitut s.r.o.

Základní popis

provádí - manažerské vzdělávání - kurzy první pomoci koučink - obchodní týmy zajištění - teambuilding zajištění - zdroje financování z EU

Adresa

Doležalova 1049/11
198 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28934652
DIČ:  CZ28934652
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

Kontaktní osoba

Mgr. MARTIN STOLÍN - Jednatel

Telefon: +420 776 566 661

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

European Business School SE

Nabízíme kvalitní postgraduální studium MBA, BBA, MPA, DBA, LL.M. a McS. - studium mezinárodně uznávaných oborů. Spolupracujeme s předními odborníky z praxe i z akademického prostředí, kteří jsou špičkami ve svém oboru. Zajišťujeme i tématické semináře.

Mgr. Šárka Valverde

Poskytuji služby v oblasti výuky, překladů a tlumočení španělštiny. Nabízím překlady odborných i uměleckých textů, titulkování filmů apod. Pracovala jsem pro Hrad, Senát a Poslaneckou sněmovnu, různá ministerstva, Českou televizi, Filmový festival, pro řadu velvyslanectví španělsky mluvících zemí, ale i pro různé firmy a soukromé osoby. Účastním se rovněž mnoha festivalů a sympózií.

CHEMCAR s.r.o.

Prodej autokosmetiky, autochemie, technických produktů, provozních kapalin, olejů, maziv a příslušenství pro mycí linky, samoobslužné mycí boxy, servisy, bazary, autosalony atd. Naše produkty jsou šetrné k životnímu prostředí a naleznete u nás i čističe bez obsahu NTA.