• Detail firmy

1.Alu MK, s.r.o.

Základní popis

Revitalizace balkonů z hliníkových profilů. Montáž rámového i bezrámového zasklení a hliníkových altánů.

Adresa

Hlavní 76
667 01 Vojkovice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28285166

Výrobky, činnosti

Revitalizace balkonů

Kontaktní údaje

E-mail: 1alumk@1alumk.cz
WWW: www.1alumk.cz

Kontaktní osoba

Roman Mazal - Jednatel

Mobil: +420 773 565 512

Jan Kikiela - Jednatel

Mobil: +420 776 262 877
Další firmy v oboru

Václav Gracias - Zastřešení kruhových bazénů

Specializujeme se na výrobu a prodej různých zastřešení a práci s polykarbonátem. Dodáváme zastřešení atypická, na kulaté, kruhové bazény, zimní zahrady, přístřešky a další. V nabídce máme i jednokolejnicové zastřešení a podchůdné zastřešení. Pro nosné konstrukce využíváme nerezové profily opláštěné polykarbonátem. Vyhovíme Vašim individuálním požadavkům.

Ján Mikula - Truhlářství

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od roku 2002. Každý kus námi vyrobeného nábytku je originál, proto je pro nás důležité osobní jednání, kde nám nastíníte Vaše představy a my Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Kromě nábytku vyrábíme také interiérové dveře, obložky či schody a umíme vyrobit i nábytek atypický. Naší prioritou je 100% spokojenost zákazníka, který se k nám rád vrací.

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.