• Detail firmy

1.Alu MK, s.r.o.

Základní popis

Revitalizace balkonů z hliníkových profilů. Montáž rámového i bezrámového zasklení a hliníkových altánů.

Adresa

Hlavní 76
667 01 Vojkovice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28285166

Výrobky, činnosti

Revitalizace balkonů

Kontaktní údaje

E-mail: 1alumk@1alumk.cz
WWW: www.1alumk.cz

Kontaktní osoba

Roman Mazal - Jednatel

Mobil: +420 773 565 512

Jan Kikiela - Jednatel

Mobil: +420 776 262 877
Další firmy v oboru

Ing. Jaromír Medek - Moravský zeměvrtný závod

Činnost společnosti je zaměřena na geologické práce. Specializujeme se na hluboké vrty do hloubky cca 200 m a hloubení studní zejména v nesoudržných horninách (jíly, písky, štěrky apod.). Dále provádíme sanační práce, inženýrsko-geologické a hydrogeologické průzkumy, čerpací zkoušky a mnoho jiného. Věnujeme se rovněž likvidacím ekologických havárií. Popis všech služeb naleznete na našich www.

Ján Mikula - Truhlářství

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od roku 2002. Každý kus námi vyrobeného nábytku je originál, proto je pro nás důležité osobní jednání, kde nám nastíníte Vaše představy a my Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Kromě nábytku vyrábíme také interiérové dveře, obložky či schody a umíme vyrobit i nábytek atypický. Naší prioritou je 100% spokojenost zákazníka, který se k nám rád vrací.

PORTICO s.r.o.

Nabízíme služby stavebního inženýringu. Provádíme elektroinstalace na klíč, statické zajištění konstrukcí - helikální výztuže, vysoušení vlhkého zdiva, sanace stavebních konstrukcí a nízkotlaké injektáže zdiva. Dodáváme dekorativní ražené betony a protipožární ucpávky. Více informací naleznete na našich webových stránkách.